EnglishTürkçe
Share Facebook Share Twitter
HIZLI REZERVASYON

Karavan Kiralama , Kiralık Karavan , Motokaravan Kiralama

HAKKIMIZDA
CGR Turizm A.Ş

Let's Go Camper Karavan kiralama'ya hoşgeldiniz.


Karavan kiralama hizmetinde benzersiz bir yaklaşım benimseyen motokaravan kiralama şirketi Let's Go Camper ile tanışın. Bizce karavan tatili, kolay, size özel, eğlenceli ve macera dolu olmalı. Karavan kiralamak için yurtiçi ve yurtdışından misafirlerimizin Let's Go Camper - Karavan kiralama 'yı seçmesinin nedeni de bu.

Karavan tatili konusunda uzman ve tecrübeli ekibimiz ve tatiliniz boyunca ev konforunda seyahat edip konaklamanız için özel olarak dizayn edilmis yeni motokaravanlarımız ile size de yardımci olmayı cok isteriz.

Motokaravan’la tatil, kontrolun sizde olduğu, dilediğiniz yerde durup, dilediğiniz gibi dinlenebileceğiniz ya da eğlenebileceğiniz benzersiz bir deneyimdir. Motokaravan kiralayarak, alabildiğine uzanabilirsiniz yollara, ya da bir gölün, nehrin kenarında günlerinizi geçirebilirsiniz. Kimi zaman bir ağacın altı sizin sıcak yuvanız, kimi zaman bir dağın tepesi. Let’s Go Camper ile kendi hızınızda özgürce tatilinizi doğa ile başbaşa geçirebilirsiniz.

Antalya çıkışlı 2-6 kişilik yeni yapım kiralık karavanlarımız ile sevdikleriniz ile birlikte unutulmaz bir motokaravan tatili yaşamanız dileğiyle…

Araçlarımız klimalı olup, kap-kacak, tencere-tava, elektrik uzatma kablosu, su hortumu, LPG tüp, ocak, sıcak su termosifonu, duş-tuvalet ve 12V ile çalışan komprasörlü buzdolabı gibi karavanda yasamak için gereken temel gereçler standart olarak bulunmaktadır. Kış koşullarında kullanım rahatlığı için tüm karavanlarımızda aracın motorundan bağımsız özel ısıtma sistemi bulunmaktadır.

“Türkiye'nin güzelliklerini karavan keyfiyle keşfedin.”


Daha Fazla Bilgi

FAQOUR DEPOTSBLOGTERMS&POLICYBROCHURES